Snowboard Iskola
Snowboard Iskola

Tips for Female Rider Requested

And I don’t mean the dollar bills tips. It seem those who post a video get the most help, so here it goes. Sorry of the choppiness, I used youtube to take out the shakiness but resulted in choppiness.

további részletek:
Tips for Female Rider Requested


Shell test

The store assistant here has a method for testing boot size. Take out the liner, next put your foot in the boot without the liner, next see how much space remains at the heal. He says you want to aim do 1.5 to 2.5 finger widths

további részletek:
Shell test


REVIEW: Salomon Mans Board

I took out the board for a nice long demo. I was looking to take out the Burner but they had none! So, took out the Mans Board instead.

további részletek:
REVIEW: Salomon Mans Board


Boreal Team Video Challenge: Round 1

The Boreal Team Video Challenge is back this year and bigger than ever. Eight teams were preselected to come ride and film at Boreal’s amazing early season park

további részletek:
Boreal Team Video Challenge: Round 1


390 boss bindings question

So this past weekend i went to mont. tremblant with my first board setup ( K2 Darkstar with rome 390 bosses) (tremblants fucking awesome) On like the 5th run my entire front binding completely fell off it was fucking terrible THe problem was that the screws werent long enough to hold the binding in tightly because the washers were in the way. I was just wondering if it is a bad idea to take out the washers

további részletek:
390 boss bindings question


K2 Indy setup help

Hey all, is there another way to get to the screws without flipping the foot pad? I feel like I’ll eventually rip/break it. Is there a way to take out the foot pad

további részletek:
K2 Indy setup help


Bern macon helmet – Can I wear a beanie?

I want to get the bern macon helmet. I was wondering if I could take out the lining and wear a thin beanie under it?

további részletek:
Bern macon helmet – Can I wear a beanie?


Goggles under helmets?

Ok this has probably been addressed before, but i was wondering do people take out the padding on the ears? cuz that seems dumb seeing how it keeps your ears warm haha what do most people do?

további részletek:
Goggles under helmets?


K. János

„Ez volt az első alkalom, hogy síelni tanultam, és a csapat fantasztikus! Mindenki türelmes és barátságos, segítettek minden lépésnél. Már várom a következő szezont!”

F. Andrea

„Remek oktatók, profi csapat! A gyerekek imádták a síoktatást, és nagyon sokat fejlődtek rövid idő alatt. Köszönjük az élményt!”

S. Gábor

„Semmering gyönyörű hely, de a legjobban a síoktatás nyűgözött le! A csapat nagyon jól felkészült és egyénre szabott figyelmet biztosított.”

B. Krisztina

„Többéves tapasztalattal is rengeteget tanultam a csapattól. Kiváló technikai tudásuk van, és a pozitív hozzáállásuk segített, hogy jobb síelővé váljak.”

T. Péter

„Kezdőként érkeztem, de a csapat lelkesedése és szakértelme meggyőzött, hogy folytassam. Már a második nap bátran csúsztam a pályán.”

H. Zsuzsanna

„A síoktatók fantasztikusak! Nemcsak a technikára figyelnek, hanem a biztonságra is, ami különösen fontos volt nekem. Mindenkinek ajánlom!”

L. István

„Kellemes, családias légkör, és nagyon profik az oktatók. Sosem gondoltam volna, hogy ennyire élvezni fogom a síelést, de itt minden könnyűnek tűnt.”

N. Eszter

„Az oktatás minden korosztály számára szuper! Gyermekeim és én is élveztük a közös órákat, és hatalmas élmény volt együtt tanulni. Köszönjük!”

R. Attila

„A csapat rugalmassága és figyelme minden egyes ügyfél számára lenyűgöző. Remek tippeket kaptam, amik rögtön érezhetően javították a teljesítményemet.”

M. Ágnes

„Semmeringen nemcsak a táj varázslatos, de az oktatók is. Már az első órák után magabiztosabb lettem a pályán, és élveztem minden pillanatot.”

B. Ferenc

„Az oktatók rendkívül segítőkészek és motiválók. A síelés náluk többé nem félelmetes, hanem örömteli kihívás lett. Mindenkinek ajánlom őket!”

P. László

„Kiváló oktatás, csodás táj és barátságos csapat. Az első perctől kezdve élveztem az órákat, és sokat tanultam. Köszönöm az élményt!”

V. Katalin

„Nagyon elégedett vagyok! Gyorsan és biztonságosan tanítottak meg síelni, és az egész folyamat közben végig biztonságban éreztem magam.”

G. Tamás

„Nagyon szuper volt a csapattal síelni tanulni! Az oktatók szakszerűek, de mégis laza hangulatban teltek az órák. A fejlődés garantált!”

F. Klára

„Az oktatás minden részlete tökéletes volt, és az oktatók figyelme minden egyes résztvevőre kiterjedt. Csodás élmény volt!”

Z. Norbert

„Ez volt életem egyik legjobb síelési élménye. A csapat nemcsak a technikámat javította, de rengeteg motivációt is adott. Köszönöm a fantasztikus napokat!”

T. Zoltán

„A csapat fantasztikus! Sosem gondoltam volna, hogy ennyire élvezni fogom a síelést, de ők segítettek leküzdeni minden félelmemet. Köszönöm!”

K. Ildikó

„Nagyon élveztem az oktatást! A csapat profin vezette a kezdő csoportot, és mindenki figyelmét egyénileg is megkaptam. Már alig várom, hogy visszatérjek.”

S. Mihály

„Az oktatók igazi profik! A tudásuk, türelmük és kedvességük miatt a síelés nemcsak könnyen tanulható, hanem rendkívül élvezetes is.”

B. Kata

„Nagyon színvonalas oktatás, profi csapattal. A gyerekeim síelni tanultak náluk, és alig várjuk a következő szezont, hogy visszatérhessünk!”

D. Tamara

„Szuper élmény volt! Nagyon türelmes és kedves oktatókat kaptunk, akik még a nehezebb pillanatokban is bíztattak. Köszönöm a fantasztikus élményt!”

H. Gyula

„Az oktatók egyénre szabott figyelemmel és türelemmel fordultak felénk, így mindenki a saját tempójában fejlődhetett. Remek csapat!”

N. Márta

„Gyerekeim először síeltek, és az oktatók hihetetlen kedvességgel és szakértelemmel vezették őket végig az alapokon. Köszönjük ezt a fantasztikus élményt!”

T. Zsombor

„A csapat hihetetlenül jó hangulatot teremtett, miközben biztonságos és alapos oktatást nyújtottak. Csak ajánlani tudom őket!”

V. Károly

„Fantasztikus élmény volt, a síoktatók profik, és nagyon jól tudnak motiválni! Már alig várom a következő alkalmat, hogy újra síelhessek!”

J. Anna

„Semmeringen valóban a síelés paradicsoma! Az oktatók kiválóan tanítanak, és mindezt jókedvűen, szórakoztató módon teszik. Köszönöm!”

P. János

„A legjobb döntés volt, hogy itt tanultam meg síelni! A csapat hihetetlen, és az oktatás során egy cseppet sem éreztem a félelmet. Köszönet mindenért!”

    partnerek